Půjčovna paddleboardů

Chcete si vyzkoušet paddleboard? Půjčte si ho!

Pokud vás dostane a budete chtít mít doma ten svůj, odečteme Vám cenu půjčovného od ceny paddleboardu, který si u nás vyberete. Na výběr nového paddleboardu budete mít celý následující týden.

Pro rezervaci volejte +420 775674564 nebo pište na cypra@14sup.cz.

Paddleboard si můžete půjčit v Jindřichově Hradci na adrese 9. května 217, nebo v chatové oblasti u Počátek (okres Pelhřimov). Vždy po předchozí telefonické domluvě.

Po domluvě je možné poslat paddleboard kurýrem k vám domů. O vrácení nemusíte mít strach. Kurýr si paddleboard zase vyzvedne. Cena za dopravu tam i zpět 190 Kč. Cena za 1 posílaný kus. Pokud budete chtít půjčit dva a více paddleboardů, poplatek je účtován za každý poslaný kus.

Můžeme Vám paddleboard také dovézt, kam si budete přát. Cena dopravy na místo je 5 Kč/km. Kalkulována je cesta tam i zpět. Tady je cena za kompletní dodávku. To znamná, že pokud budete chtít dovézt dva a více paddleboardů, dopravu zaplatíte pouze jednou.

Ceník:

1 hodina dopoledne odpoledne 1 den 2 dny Týden
100 Kč 200 Kč 300 Kč 400 Kč 700 Kč 2000 Kč


Půjčení na 1 hodinu, dopoledne, odpoledne je možné pouze v chatové oblasti u Počátek.

V ceně je standardní kompletní balení půjčovaných paddleboardů - plovák, flosna, pádlo, transportní batoh, ruční pumpa.

Paddleboard máte celou zápůjční dobu k dispozici. To znamená, že pokud si půjčíte paddleboard na 1 den, vyzvednete si ho odpoledne den předem a vrátíte dopoledne třetí den. Pokud není domluveno jinak.

Půjčovní řád si můžete přečíst zde.

Zásady zpracování osobních údajů půjčovny najdete zde.


Hezký den. Náš e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).