O nás

Vážený zákazníku, 

vítejte na internetových stránkách, které slouží nejen jako samotný internetových obchod, ale také jako kontaktní místo pro Vás.

Paddleboard (chcete-li SUP - stand up paddle board) jsem objevil na sklonku léta 2019 a hned mě dostal.

Paddleboard je dobrodružství, relax, adrenalin, zábava.

Paddleboard je tak ideální volba pro trávení volného času pro všechny, kteří milují vodu a přírodu. Vyrazit můžete nejen na moře. Můžete sjet řeku, vyrazit na rybník nebo na vodní nádrž. Stále populárnější je i cvičení jógy na paddleboardech. Romanické projížďky při západu slunce i peřeje na řece. Každý si vybere :)

A tak jsem spojil s dlouholeté zkušenosti v oblasti prodeje sportovního vybavení pro týmy kolektivních sportů (www.14sport.cz) a lásku k paddleboardu vy můžete nyní pádlovat s námi :-)

Pokud plánuejte týmové soustředění, nebo teambuilding a chcete si ho zpestřit? Máte kemp? Chtěli byste mít vlastní půjčovnu? Nabízím možnost spolupráce i vám. 

Líbí se Vám model, který jste nenašli na webu? Napište nám, rádi Vám dodáme i modely jiných značek. 

Pokud sháníte zboží, které jste na stránkách nenašli, pokud potřebujete vypracovat cenovou nabídku, chcete si domluvit osobní schůzku nebo třeba jenom s něčím poradit, neváhejte mne kontaktovat. 

 

Těším se na spolupráci

 

Tomáš Cypra, 14sup

 

 

Kontakt

Tomáš Cypra 14sport
9. května 271/II
377 01 Jindřichův Hradec
www.14sup.cz 
 

Tomáš Cypra
mobil: +420 775 674 564

SVÉ DOTAZY MŮŽETE TAKÉ POSÍLAT NA WHATSAPP!

e-mail: cypra@14sup.cz

Koresponeční adresa: Tomáš Cypra, 9. května 217/II, 377 01 Jindřichův Hradec

 

IČO: 87240351
DIČ: CZ8109151490


Hezký den. Náš e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).